Головна » Статті » Шкільний музей » Організаційні документи

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
проведення екскурсій до історико-краєзнавчого музею Мирненської ЗОШ
на 2009 - 2010 н.р.
Організаційні документи | Переглядів: 697 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

План роботи
історико-краєзнавчого музею Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст. на 2009 - 2010 н.р.

Організаційні документи | Переглядів: 1178 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Історико-краєзнавчий музей при Мирненській ЗОШ І- III ступенів працює з 1997р.Тоді ж набув статусу музею при закладі освіти. Музей розташований в приміщенні школи загальною площею 25м2, придатному для збереження й експонування музейної колекції.
Організаційні документи | Переглядів: 788 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Солдатова Марина Миколаївна (вчитель історії), Макеєва Валентина Анатоліївна (бібліотекар), Намлієва Олена Андріївна (вчитель початкових класів), Балаян Ренольд Вагіфович (вчитель фіз.виховання), Костюков Віталій Вікторович (вчитель географії).
Організаційні документи | Переглядів: 537 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Солдатова Марина Миколаївна

- керівник музею, вчитель історії, географії.

Мета музейної педагогіки – сприяння  розвитку творчих здібностей учнів.
Музейна педагогічна система передбачає саме таку організацію навчально-виховного процесу, за якої учень - один із головних суб'єктів творчої діяльності.
  Творча особистість - це та цілісна людська індивідуальність, яка виявляє розвинені творчі здібності, творчу мотивацію, творчі вміння, що забезпечують їй здатність породжувати якісно нові матеріали, технології та духовні цінності, які певною мірою зміцнюють людину духовно.

Організаційні документи | Переглядів: 809 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)