Загальношкільні заходи [18]

Головна » Статті » Шкільні новини » Загальношкільні заходи

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

28 листопада у Мирненській ЗОШ І-ІІІ ступеня пройшла традиційна посвята первачків у козачата. Першокласників в цей день прийшли підтримати батьки, старші товариші та вчителі. До почесних гостей заходу були запрошені завідувач сектору по зв’язкам з громадськістю Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради Гліб Назаров та козак бойового Війська Запорізького Олекса Довбуш, які відзначили плідну роботу адміністрації школи в напрямку патріотичного виховання учнів та розповіли про сучасні козацькі традиції, що передаються молоді завдяки Всеукраїнській федерації «СПАС».

Крім того, Гліб Назаров передав директору школи Людмилі Миколаївні почесну грамоту за активну життєву позицію та значний внесок у розвиток патріотичного виховання у рідному селі. На знак поваги до теплих, дружніх, сімейних традицій, що склалися у навчальному закладі була подарована пісня про матір, бо зв’язок із рідними люьми – це найперше, що примушує людину відчувати себе потрібним, коханим та плідно працювати заради майбутнього своєї Батьківщини.

Саме завдяки таким заходам і піднімається патріотичний дух України. Саме завдяки таким людям, які ставлять виховання духовних та моральних цінностей своїх дітей на перше місце, і можливий розквіт нашої неньки – України.

Категорія: Загальношкільні заходи | Додав: galinaK (06.12.2013)
Переглядів: 641 | Рейтинг: 0.0/0