До уваги! [12]

Всього матеріалів в каталозі: 49
Сторінки: « 1 2 3 4 5

Костюк Карпо Якович
  Костюк Карпо Якович народився 29 травня 1915 року в селі Яковці  Літинського району Вінницької  області. Навчався в початковій школі. На той час довелося закінчити три класи.
  Цікавою сторінкою життя Карпа Яковича є особисте знайомство з відомим українським письменником Михайлом Стельмахом, який свого часу проживав в селі Яковці. Хлопці навіть товаришували.
Матеріали музею | Переглядів: 403 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Головченко Савелій Юхимович
Головченко Савелій Юхимович народився 15 грудня 1905р. в селі Дмитрівка Штепівського району Сумської області в сільській родині. Батьків вважали середняками.
Матеріали музею | Переглядів: 390 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Історичні відомості про територію Мирненської сільської ради.
1. До складу Мирненської сільської ради входить одне село Мирне.
2. Географічне розташування : село Мирне розташоване в 25 км. від районно-го центру м. Оріхів . Площа населеного пункту : 117,26 га;
3. Кількість населення станом на 01.01.2007 року 830 чол. на дату утворення села 1929 рік інформація про кількість населення відсутня.
Матеріали музею | Переглядів: 575 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

проведення екскурсій до історико-краєзнавчого музею Мирненської ЗОШ
на 2009 - 2010 н.р.
Організаційні документи | Переглядів: 677 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

План роботи
історико-краєзнавчого музею Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст. на 2009 - 2010 н.р.

Організаційні документи | Переглядів: 1157 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Історико-краєзнавчий музей при Мирненській ЗОШ І- III ступенів працює з 1997р.Тоді ж набув статусу музею при закладі освіти. Музей розташований в приміщенні школи загальною площею 25м2, придатному для збереження й експонування музейної колекції.
Організаційні документи | Переглядів: 780 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Солдатова Марина Миколаївна (вчитель історії), Макеєва Валентина Анатоліївна (бібліотекар), Намлієва Олена Андріївна (вчитель початкових класів), Балаян Ренольд Вагіфович (вчитель фіз.виховання), Костюков Віталій Вікторович (вчитель географії).
Організаційні документи | Переглядів: 532 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Солдатова Марина Миколаївна

- керівник музею, вчитель історії, географії.

Мета музейної педагогіки – сприяння  розвитку творчих здібностей учнів.
Музейна педагогічна система передбачає саме таку організацію навчально-виховного процесу, за якої учень - один із головних суб'єктів творчої діяльності.
  Творча особистість - це та цілісна людська індивідуальність, яка виявляє розвинені творчі здібності, творчу мотивацію, творчі вміння, що забезпечують їй здатність породжувати якісно нові матеріали, технології та духовні цінності, які певною мірою зміцнюють людину духовно.

Організаційні документи | Переглядів: 797 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Кримінальна міліція у справах неповнолітніх створена постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 1995 року № 502. КМСД створюється з метою соціального захисту та профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли 18-річного віку, і структурно включається до кримінальної міліції і системи МВС.
До уваги! | Переглядів: 1122 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)