Головна » Статті » Шкільний музей » Екскурсії

«Сучасне Мирне»
Тематична екскурсія «Сучасне Мирне»

Нині село Мирне - зразок нового сучасного села. Асфальтовані вулиці, газифіковані житлові будинки, нові красиві котеджі, багатоповерхові будинки.
    Окрасою села є середня школа І-ІІІ ступенів, дитячий садок «Колобок» - одна з кращих споруд в області. А малятам там тепло і затишно цілий рік. Опалення в школі і дитсадку з центральної котельні.
    Красиве село навесні. Потопає в зелені кожна вулиця, майорить тюльпанами та нарцисами кожна оселя. Чисті вулиці, побілені бордюри – турбота  кожної господині.
    Збереження історичних пам'яток, доглянуті обеліски, чисті вулиці, смачні обіди в дитсадку, веселі новорічні свята в селі - все це турбота з боку сільського голови Циганкової Світлани Миколаївни. Це надзвичайно турботлива і енергійна людина, якій до всього є справа. Тому і міцне, багате і красиве наше село.
    Сторінки шкільного життя – особливий  розділ в музеї. Тут історія школи, історія кожного випуску учнів, доля кожного випускника. Тут виросло шкільне родинне дерево. Багато випускників школи – тепер вчителі рідної школи: Приходько В.Є., Солдатова М.М., Герчинова В.П., Затолокіна Н.П., Балаян Р.В.
    За традицією кожного року, в лютому місяці, проводяться зустрічі з випускниками школи.
     На території Мирненської сільської ради з 2000 року працює комунальне підприємство «Мирненський комунгосп», яке надає послуги теплопостачання , водопостачання , водовідведення та інші. Стан газифікації населення стовідсотковий . Всі дороги з твердим покриттям .
    В селі Мирне розташовані історичні пам'ятки : меморіал «Скорботна  мати», «Пам’ятник загиблим воїнам».

Категорія: Екскурсії | Додав: valentina-vg (25.08.2013)
Переглядів: 523 | Коментарі: 5 | Теги: шкільний музей | Рейтинг: 0.0/0