Загальношкільні заходи [18]

Головна » Статті » Шкільні новини

У розділі матеріалів: 18
Сторінки: « 1 2

19 вересня -  пам'ятна для Оріхівщини дата: річниця Визволення Оріхівського району від фашистських загарбників. Це свято, яке за суттю своєю і через віки символізуватиме прагнення до Миру і Свободи. Нехай цей день приносить всім віру в майбутнє, наповнює серця надією і милосердям та поєднує у спільному прагненні до миру та злагоди.

Загальношкільні заходи | Переглядів: 474 | Додав: valentina-vg | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)

Від покоління до покоління йде по землі одвічний тандем учителя та учня – святий союз добра, любові, мудрості, освіти.

Шановні педагоги, учні та батьки!
ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Бажаємо, щоб ріка вашої долі розливалась повінню нових талантів, здіймалась хвилею найсміливіших прагнень, а щастя, радість та удача нуртували водоспадами в житті.

Загальношкільні заходи | Переглядів: 527 | Додав: valentina-vg | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)

Мов на крилах диво-птиці,

На величній колісниці,

Синьоока, світлолиця,

Мчить красна Весна-дівиця.

Вся вона, як та царівна –

Пишна, гречна і чарівна,

Мов та річечка ступає,

Всіх, всіх, всіх з теплом вітає.

Загальношкільні заходи | Переглядів: 502 | Додав: valentina-vg | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)

Чарівна Скринька або Врятоване свято

Загальношкільні заходи | Переглядів: 486 | Додав: valentina-vg | Дата: 26.08.2013 | Коментарі (0)

Посвята першокласників у козачата