До уваги! [12]
Шкільний музей [19]
Шкільні новини [18]

Головна » Статті » До уваги!

Участь у місячнику "Увага! Діти на дорозі!"

Профілактика ДТП серед учнів

Команда ЮІР «Світлофор» КЗ «Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст» стала активною учасницею проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!», що проходив з 01.09.14 по 30.09.14 р.

Протягом місяця юні інспектори руху чергували на підступах до школи, перевіряли дотримання учнями правил переходу через дорогу, нагадували їм основні ПДР. До складу команди увійшли учні 6-9 класів: Чабан Ю. , Сьомченко В., Бєліцький Д., Мухін М. – учні 6 класу; Сверзоленко К. – учениця 7 класу; Гарцева А., Шашкіна В., Школа Р. – учениці 8 класу; Дрига Д. та Франко О. – учні 9 класу.­­­ Очолив команду Франко О.

Учні школи прийняли участь в конкурсі малюнків на тему «Безпека дорожнього руху». Кращі роботи стали основою виставки малюнків. Команда «Світлофор» підготувала для учнів школи цікавий виступ агітбригади на тему «Ти - пішохід». В ігровій формі, за допомогою загадок, вікторин, віршів, учасники нагадали основні правила дорожнього руху для пішоходів і пасажирів. Підготувала інструкторів вчитель основ здоров’я Столярова О.О.

Учні активісти щиро вірять, що їх робота корисна і допоможе уникнути біди. Щасти всім на дорозі та в житті!

Категорія: До уваги! | Додав: galinaK (09.10.2014)
Переглядів: 423 | Рейтинг: 0.0/0