До уваги! [12]

Книга відгуків
Большое спасибо организаторам за память. Успехов Вам во всем.  29.10.1998

З подякою рідній школі. (Логвиненко С.В., Савін О.М.)      11.04.1999
Книга відгуків | Переглядів: 514 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Тематична екскурсія «Сучасне Мирне»
Екскурсії | Переглядів: 520 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Тематична екскурсія «Земляки – захисники Вітчизни»

Екскурсії | Переглядів: 620 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Оглядова екскурсія "Перший директор зернорадгоспу №20"

Екскурсії | Переглядів: 553 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Список
воїнів–земляків, які загинули під час Великої Вітчизняної війни
Матеріали музею | Переглядів: 537 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Тієї пам’ятної червневої пори, як і завжди, догорав рожевий світанок в обіймах спраглої ночі, пив теплу росу із трав та замріяно слухав останні звуки гармошки в сільському клубі. Тут випускники  41-року танцювали свій останній шкільний вальс і не знали, що через декілька хвилин о 4-ій годині ранку 22 червня вони закружляють у кривавому танку війни, який триватиме 1418 днів і ночей...
Матеріали музею | Переглядів: 490 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Чесняк Федір Маркіянович народився у багатодітній селянській родині в квітні 1924 р. в селі Копані Оріхівського району.
  Федір Маркіянович у 1933р. під час голодомору, втратив батьків та двох сестер, залишившись з молодою сестрою Катериною. Оскільки йому було уже дев’ять років, потрібно було навчатися, і його забрали в патронат. А молодша сестра виховувалася в чужій родині.
Матеріали музею | Переглядів: 416 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Антон Корнійович народився 28 лютого 1922 року в селі Липовці Карлицького району, Київської області. В родині простих селен, які сумлінно працювали на користь тільки–но створеної великої Радянської держави. Своє село, де пройшло дитинство пам’ятав, як село в якому дуже гарно цвіли дерева, та голосно співали жайворонки, сповіщаючи про схід сонця.
Матеріали музею | Переглядів: 428 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Лисенко Дмитро Дмитрович народився у 1921 році, 21 грудня. Війна захопила його в кадровій армії. Разом з іншими солдатами потрапив в полон.
Матеріали музею | Переглядів: 426 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)

Спогади учасниці Великої Вітчизняної війни Лисенко Галини Савеліївни
  Я  разом із своєю сім’єю  приїхала в Мирне, ще коли була дитиною. У 30-х роках наше село звалося Ясени. Та й селом справжнім його не назвати, бо було в ньому лише 9 хат. Всі вони стояли на високому бугрі, серед степових трав. Можливо, це сучасній молоді й важко уявити, але на нашому хуторі  не було тоді не те що саду  біля хати, а й просто дерев, а лише суцільні трави та квіти : чебрець, фіалка, зірочки первоцвітів. Було, вийдеш із  дверей, а перед тобою стелеться  степ у всій  своїй красі  Жили в Ясенах добрі та роботящі люди, що займалися вирощуванням зернових культур .
Матеріали музею | Переглядів: 481 | Додав: valentina-vg | Дата: 25.08.2013 | Коментарі (0)