• 2005 рік - команда "Україночки з Мирного" посіла І місце в районному етапі обласного конкурсу з формування здорового способу життя.
  • 2005 рік - команда "Факел" посіла ІІІ місце в ХІ районному фестивалі дружин юних рятівників серед шкіл І-ІІІ ст.
  • 2008 рік - команда "Факел" перемогла в районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників в номінації "Мистецтво перевтілення".
  • 2008 рік - команда "Україночки з Мирного" посіла ІІ місце в районному етапі обласного конкурсу "Обери життя" в номінації "Долікарська допомога" та І місце в номінації "Захист екібани".
  • 2007 - 2008 н.р. - учениця 4 класу Порохня Олександра зайняла І місце у ІІ районному етапі VІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2007 - 2008 н.р. - учениця 5 класу Безушко Анастасія зайняла ІІІ місце у ІІ районному етапі VІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2008 - 2009 н.р. - учениця 3 класу Романенко Тетяна нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2008 - 2009 н.р. - учениця 3 класу Романенко Тетяна нагороджена грамотою за ІІ місце у ІІ районному етапі обласного учнівського конкурсу, присвяченого 70-ій річниці Запорізької області "Мій рідний край - моя історія жива" у номінації "Література".
  • 2008 - 2009 н.р. - учениця 7 класу Тимченко Ірина нагороджена грамотою за ІІ місце у ІІ районному етапі обласного учнівського конкурсу, присвяченого 70-ій річниці Запорізької області "Мій рідний край - моя історія жива" у номінації "Література".
  • 2008 - 2009 н.р. - учениця 7 класу Устінова Світлана нагороджена грамотою за ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості з теми "Національно-визвольна війна українського народу в першій половині XVII століття" у номінації "Література".
  • 2008 - 2009 н.р. - учениця 8 класу Голуб Анна нагороджена грамотою за ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості з теми "Національно-визвольна війна українського народу в першій половині XVII століття" у номінації "Історія України та державотворення".
  • 2009 - 2010 н.р. - учениця 4 класу Романенко Тетяна нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2010 - 2011 н.р. - учениця 9 класу Устінова Світлана нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2011 - 2012 н.р. - учениця 6 класу Романенко Тетяна нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2011 - 2012 н.р. - учениця 9 класу Безушко Анастасія нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
  • 2011 - 2012 н.р. - учениця 9 класу Безушко Анастасія нагороджена грамотою за ІІІ місце у ІІ районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка.